PublishPress Capabilities 2.42.0 - en to pl_PL translation catalogue (788 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
pl_PL: PublishPress Capabilities to wtyczka do kontroli dostępu dla WordPressa. Możesz zarządzać wszystkimi rolami użytkowników WordPressa, od administratorów po subskrybentów.

en: %1s Error: %2s  PublishPress Capabilities cannot function because another copy of the plugin is active.
pl_PL: %1s Błąd: %2s Wtyczka PublishPress Capabilities nie może działać, ponieważ inna kopia wtyczki jest aktywna.

en: This plugin can be deleted.
pl_PL: Ta wtyczka może zostać usunięta.

en: You can block pages by URL or hide Admin elements by entering a CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
pl_PL: Możesz blokować strony za pomocą URL lub ukrywać elementy Admina, wpisując klasę CSS lub ID. Ta funkcja jest dostępna w PublishPress Capabilities Pro.

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Ulepsz do Pro

en: Admin Menu Restrictions
pl_PL: Ograniczenia menu administracyjnego

en: You can restrict access to admin menu screens. You can also edit, change, add, or remove links from the WordPress admin menu. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
pl_PL: Możesz ograniczyć dostęp do ekranów menu administracyjnego. Możesz także edytować, zmieniać, dodawać lub usuwać linki z menu administracyjnego WordPressa. Ta funkcja jest dostępna w PublishPress Capabilities Pro.

en: You're using PublishPress Capabilities Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
pl_PL: Używasz PublishPress Capabilities Free. Wersja Pro ma więcej funkcji i wsparcia. %sUlepsz do Pro%s

en: Admin Menus
pl_PL: Menu administracyjne

en: Hide CSS Elements
pl_PL: Ukryj elementy CSS

en: Block by URL
pl_PL: Blokuj według URL

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
pl_PL: Menu administracyjne pozwala na edytowanie linków w menu administracyjnym i kontrolowanie, kto ma do nich dostęp.

en: Select pages...
pl_PL: Wybierz strony...

en: You can select page types where this element will be added.
pl_PL: Możesz wybrać typy stron, do których ten element zostanie dodany.

en: Metaboxes
pl_PL: Metaboksy

en: Checklist
pl_PL: Lista kontrolna

en: Editorial Comments
pl_PL: Komentarze redakcyjne

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: TaxoPress - Settings
pl_PL: TaxoPress - Ustawienia

en: You can hide plugin metaboxes. You can also hide specific items by entering their CSS class or ID. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
pl_PL: Możesz ukryć metaboxy wtyczki. Możesz także ukryć konkretne elementy, wpisując ich klasę CSS lub ID. Ta funkcja jest dostępna w PublishPress Capabilities Pro.

en: Custom Items
pl_PL: Elementy niestandardowe

en: Custom item one
pl_PL: Element niestandardowy jeden

en: Permalink: Descriptive Caption
pl_PL: Permalink: Opisowy tytuł

en: Page Attributes: Order
pl_PL: Atrybuty strony: Kolejność

en: You can use Frontend Features to target specific posts and pages. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
pl_PL: Możesz użyć funkcji frontendowych, aby celować w konkretne posty i strony. Ta funkcja jest dostępna w PublishPress Capabilities Pro.

en: Select post types...
pl_PL: Wybierz typy postów...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
pl_PL: To doda metabox na ekranie edycji posta. Możesz użyć tej funkcji, aby dodać klasy ciała tylko dla tego posta.

en: Drag multiple roles selection to change roles order.
pl_PL: Przeciągnij wybór wielu ról, aby zmienić kolejność ról.

en: Page title
pl_PL: Tytuł strony

en: Capabilities
pl_PL: Uprawnienia

en: No permission!
pl_PL: Brak uprawnień!

en: Invalid nonce token!
pl_PL: Nieprawidłowy token nonce!

en: Error: wrong data
pl_PL: Błąd: błędne dane

en: An error occured!
pl_PL: Wystąpił błąd!

en: Security check failed
pl_PL: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się

en: Permission denied
pl_PL: Odmowa dostępu

en: Settings updated successfully.
pl_PL: Ustawienia zostały pomyślnie zaktualizowane.

en: Logged In Users
pl_PL: Zalogowani użytkownicy

en: Logged Out Users
pl_PL: Wylogowani użytkownicy

en: PublishPress Capabilities Menu Restriction
pl_PL: Ograniczenie menu możliwości PublishPress

en: This menu is restricted for the following roles
pl_PL: To menu jest ograniczone dla następujących ról

en: Roles
pl_PL: Role

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Success notices
pl_PL: Powiadomienia o sukcesie

en: Error notices
pl_PL: Powiadomienia o błędach

en: Warning notices
pl_PL: Powiadomienia o ostrzeżeniach

en: Info notices
pl_PL: Powiadomienia informacyjne

en: Current Role
pl_PL: Bieżąca rola

en: Admin Notices
pl_PL: Powiadomienia administratora

en: Save for all Roles
pl_PL: Zapisz dla wszystkich ról

en: Save for %s
pl_PL: Zapisz dla %s

en: Notification center access
pl_PL: Dostęp do centrum powiadomień

en: Enable %1$s access to the Admin Notices area.
pl_PL: Włącz %1$s dostęp do obszaru powiadomień administratora.

en: Notifications to remove from WordPress admin pages
pl_PL: Powiadomienia do usunięcia z stron administracyjnych WordPress

en: Select the notification types that should be hidden when a user in the %1$s role is viewing WordPress admin screens.
pl_PL: Wybierz typy powiadomień, które powinny być ukryte, gdy użytkownik w roli %1$s przegląda ekrany administracyjne WordPress.

en: Click here for more on notice types.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat typów powiadomień.

en: Notifications to display in the Admin Notices area.
pl_PL: Powiadomienia do wyświetlenia w obszarze Powiadomień administracyjnych.

en: Select the notification types that should be displayed in the Admin Notices area after been removed from the WordPress admin screens.
pl_PL: Wybierz typy powiadomień, które powinny być wyświetlane w obszarze Powiadomień administracyjnych po ich usunięciu z ekranów administracyjnych WordPress.

en: Admin Notices allows you to clean up the WordPress admin area by organizing extra messages and advertisements into one place.
pl_PL: Powiadomienia administracyjne pozwalają na uporządkowanie obszaru administracyjnego WordPress poprzez zorganizowanie dodatkowych wiadomości i reklam w jednym miejscu.

en: Features include:
pl_PL: Funkcje obejmują:

en: Move selected notice types out of admin pages
pl_PL: Przenieś wybrane typy powiadomień z stron administracyjnych

en: Show selected notices in a dedicated Admin Notices panel
pl_PL: Wyświetl wybrane powiadomienia w dedykowanym panelu Powiadomień administracyjnych

en: Configure notice visibility by user role
pl_PL: Skonfiguruj widoczność powiadomień według roli użytkownika

en: View Documentation
pl_PL: Zobacz dokumentację

en: How to use Admin Notices
pl_PL: Jak używać Powiadomień administracyjnych

en: Display this notice
pl_PL: Wyświetl to powiadomienie

en: Silence this notice
pl_PL: Wycisz to powiadomienie

en: Hide this notice
pl_PL: Ukryj to powiadomienie

en: Move to Hidden Notices
pl_PL: Przenieś do Ukrytych powiadomień

en: Displayed notices will no longer be removed from admin pages.
pl_PL: Wyświetlane powiadomienia nie będą już usuwane z stron administracyjnych.

en: This notice will be moved to the "Silenced Notices" tab and you will not receive a notification if it appears again.
pl_PL: To powiadomienie zostanie przeniesione do zakładki "Wyciszone powiadomienia" i nie otrzymasz powiadomienia, jeśli pojawi się ponownie.

en: Hidden Notices
pl_PL: Ukryte powiadomienia

en: Silenced Notices
pl_PL: Wyciszone powiadomienia

en: There are currently no admin notices.
pl_PL: Obecnie nie ma powiadomień administracyjnych.

en: Edit the settings.
pl_PL: Edytuj ustawienia.

en: You do not have permission to manage admin notices.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania powiadomieniami administratora.

en: Invalid action. Reload this page and try again.
pl_PL: Nieprawidłowa akcja. Odśwież tę stronę i spróbuj ponownie.

en: Invalid form.
pl_PL: Nieprawidłowy formularz.

en: Admin notice status updated successfully.
pl_PL: Status powiadomienia administratora zaktualizowany pomyślnie.

en: Warning: This role cannot access the dashboard without the read capability. %1$sClick here to fix this now%2$s.
pl_PL: Ostrzeżenie: Ta rola nie ma dostępu do dashboardu bez uprawnienia do odczytu. %1$sKliknij tutaj, aby to naprawić%2$s.

en: Role Capabilities
pl_PL: Możliwości ról

en: Search capabilities...
pl_PL: Szukaj możliwości...

en: Application Passwords
pl_PL: Hasła aplikacji

en: Nav Menus (Block)
pl_PL: Menu nawigacyjne (Blok)

en: Block
pl_PL: Blok

en: Nav Menus (Legacy)
pl_PL: Menu nawigacyjne (Dziedzictwo)

en: Legacy
pl_PL: Dziedzictwo

en: Visibility
pl_PL: Widoczność

en: Editing
pl_PL: Edycja

en: Deletion
pl_PL: Usunięcie

en: Listing
pl_PL: Lista

en: Create Revision
pl_PL: Utwórz rewizję

en: Submit Revision
pl_PL: Prześlij rewizję

en: Approve Revision
pl_PL: Zatwierdź rewizję

en: Can read posts which are currently published with private visibility.
pl_PL: Może czytać posty, które są aktualnie opublikowane z prywatną widocznością.

en: Has basic editing capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
pl_PL: Ma podstawowe możliwości edycji (ale może potrzebować innych możliwości w zależności od statusu posta i własności).

en: Can edit posts which were created by other users.
pl_PL: Może edytować posty, które zostały utworzone przez innych użytkowników.

en: Can edit posts which are currently published.
pl_PL: Może edytować posty, które są aktualnie opublikowane.

en: Can edit posts which are currently published with private visibility.
pl_PL: Może edytować posty, które są aktualnie opublikowane z prywatną widocznością.

en: Can make a post publicly visible.
pl_PL: Może uczynić post widocznym publicznie.

en: Has basic deletion capability (but may need other capabilities based on post status and ownership).
pl_PL: Ma podstawowe możliwości usuwania (ale może potrzebować innych możliwości w zależności od statusu posta i własności).

en: Can delete posts which were created by other users.
pl_PL: Może usuwać posty, które zostały utworzone przez innych użytkowników.

en: Can delete posts which are currently published.
pl_PL: Może usuwać posty, które są aktualnie opublikowane.

en: Can delete posts which are currently published with private visibility.
pl_PL: Może usuwać posty, które są aktualnie opublikowane z prywatną widocznością.

en: Invalid Capabilities
pl_PL: Nieprawidłowe możliwości

en: Additional
pl_PL: Dodatkowe

en: Term %s Capabilities
pl_PL: Term %s możliwości

en: %s Capabilities
pl_PL: %s możliwości

en: Post %s Capabilities
pl_PL: Post %s możliwości

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Filter by taxonomy
pl_PL: Filtruj według taksonomii

en: Filter by post type
pl_PL: Filtruj według typu posta

en: The slug for this taxonomy is %s
pl_PL: Slug dla tej taksonomii to %s

en: The slug for this post type is %s
pl_PL: Slug dla tego typu posta to %s

en: %s: assigned by Permission Group
pl_PL: %s: przypisane przez grupę uprawnień

en: This capability is %s
pl_PL: Ta zdolność to %s

en: This capability is controlled by %s
pl_PL: Ta zdolność jest kontrolowana przez %s

en: This capability is controlled by %s Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
pl_PL: Ta zdolność jest kontrolowana przez %s. Użyj ustawień w panelu bocznym, aby umożliwić niezależne zarządzanie.

en: Use the sidebar settings to allow this to be controlled independently.
pl_PL: Użyj ustawień w panelu bocznym, aby umożliwić niezależne zarządzanie.

en: This capability is not available for this post type.
pl_PL: Ta zdolność nie jest dostępna dla tego typu posta.

en: Admin listing access is normally provided by the "Edit" capabilities. These "List" capabilities only apply if the corresponding "Edit" capability is missing. Also, these "List" capabilities can grant access, but not deny access.
pl_PL: Dostęp do listy administratora jest zazwyczaj zapewniany przez zdolności "Edytuj". Te zdolności "Lista" mają zastosowanie tylko wtedy, gdy brakuje odpowiadającej zdolności "Edytuj". Ponadto, te zdolności "Lista" mogą przyznać dostęp, ale nie mogą go odebrać.

en: Filter by capability
pl_PL: Filtruj według zdolności

en: No results found. Please try again with a different word.
pl_PL: Nie znaleziono wyników. Proszę spróbować ponownie z innym słowem.

en: check / uncheck / negate all
pl_PL: zaznacz / odznacz / neguj wszystko

en: Capability Name
pl_PL: Nazwa zdolności

en: WordPress Core Capabilities
pl_PL: Zdolności jądra WordPressa

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Plugin Capabilities &ndash; %s
pl_PL: Zdolności wtyczek &ndash; %s

en: The User Testing feature also requires the %1$s edit_users %2$s capability.
pl_PL: Funkcja testowania użytkowników wymaga również zdolności %1$s edit_users %2$s.

en: The following entries have no effect. Please assign desired capabilities on the Editing / Deletion / Private tabs.
pl_PL: Następujące wpisy nie mają wpływu. Proszę przypisać pożądane uprawnienia na zakładkach Edytowanie / Usuwanie / Prywatne.

en: Additional Capabilities
pl_PL: Dodatkowe uprawnienia

en: You have no additional capabilities.
pl_PL: Nie masz dodatkowych uprawnień.

en: Capabilities allows you change the permissions for any user role.
pl_PL: Uprawnienia pozwalają na zmianę uprawnień dla dowolnej roli użytkownika.

en: %1$s = Capability granted %2$s
pl_PL: %1$s = Przyznane uprawnienie %2$s

en: usage key
pl_PL: klucz użycia

en: %1$s = Capability not granted %2$s
pl_PL: %1$s = Uprawnienie nieprzyznane %2$s

en: %1$s = Capability denied, even if granted by another role %2$s
pl_PL: %1$s = Uprawnienie odrzucone, nawet jeśli przyznane przez inną rolę %2$s

en: You can also configure this role as a %sPermission Group%s.
pl_PL: Możesz również skonfigurować tę rolę jako %sGrupę Uprawnień%s.

en: How to use Capabilities
pl_PL: Jak używać uprawnień

en: Capabilities is Safe to Use
pl_PL: Uprawnienia są bezpieczne w użyciu

en: WordPress stores role capabilities in your database, where they remain even if the plugin is deactivated.
pl_PL: WordPress przechowuje możliwości ról w twojej bazie danych, gdzie pozostają nawet po deaktywacji wtyczki.

en: Whenever you use PublishPress Capabilities to save changes, it also creates a backup which you can use to restore a previous configuration.
pl_PL: Kiedy używasz PublishPress Capabilities do zapisania zmian, tworzy również kopię zapasową, którą możesz wykorzystać do przywrócenia poprzedniej konfiguracji.

en: Go to the Backup feature
pl_PL: Przejdź do funkcji kopii zapasowej

en: Add a New Capability
pl_PL: Dodaj nowe uprawnienie

en: Add to role
pl_PL: Dodaj do roli

en: New capabilities are controlled on the Additonal tab.
pl_PL: Nowe uprawnienia są kontrolowane na zakładce Dodatkowe.

en: PublishPress Permissions
pl_PL: Uprawnienia PublishPress

en: Automatically define type-specific capabilities for your custom post types and taxonomies
pl_PL: Automatycznie definiuj uprawnienia specyficzne dla typów dla swoich niestandardowych typów postów i taksonomii

en: Assign standard WP roles supplementally for a specific post type
pl_PL: Przypisz standardowe role WP dodatkowo dla konkretnego typu postu

en: Assign custom WP roles supplementally for a specific post type <em>(Pro)</em>
pl_PL: Przypisz niestandardowe role WP dodatkowo dla określonego post type <em>(Pro)</em>

en: Customize reading permissions per-category or per-post
pl_PL: Dostosuj uprawnienia do czytania według kategorii lub posta

en: Customize editing permissions per-category or per-post <em>(Pro)</em>
pl_PL: Dostosuj uprawnienia do edytowania według kategorii lub posta <em>(Pro)</em>

en: Custom Post Visibility statuses, fully implemented throughout wp-admin <em>(Pro)</em>
pl_PL: Statusy widoczności niestandardowych postów, w pełni wdrożone w wp-admin <em>(Pro)</em>

en: Custom Moderation statuses for access-controlled, multi-step publishing workflow <em>(Pro)</em>
pl_PL: Niestandardowe statusy moderacji dla kontrolowanego dostępu, wieloetapowego procesu publikacji <em>(Pro)</em>

en: Regulate permissions for Edit Flow post statuses <em>(Pro)</em>
pl_PL: Reguluj uprawnienia dla statusów postów Edit Flow <em>(Pro)</em>

en: Customize the moderated editing of published content with Revisionary or Post Forking <em>(Pro)</em>
pl_PL: Dostosuj moderowane edytowanie opublikowanej treści za pomocą Revisionary lub Post Forking <em>(Pro)</em>

en: Grant Spectator, Participant or Moderator access to specific bbPress forums <em>(Pro)</em>
pl_PL: Przyznaj dostęp Spectator, Participant lub Moderator do określonych forów bbPress <em>(Pro)</em>

en: Grant supplemental content permissions to a BuddyPress group <em>(Pro)</em>
pl_PL: Przyznaj dodatkowe uprawnienia do treści grupie BuddyPress <em>(Pro)</em>

en: WPML integration to mirror permissions to translations <em>(Pro)</em>
pl_PL: Integracja WPML w celu odzwierciedlenia uprawnień w tłumaczeniach <em>(Pro)</em>

en: Member support forum
pl_PL: Forum wsparcia członków

en: %s (free install)
pl_PL: %s (darmowa instalacja)

en: %s info/purchase
pl_PL: %s info/zakup

en: Role level is mostly deprecated. However, it still determines eligibility for Post Author assignment and limits the application of user editing capabilities.
pl_PL: Poziom roli jest w większości przestarzały. Jednak nadal określa uprawnienia do przypisania autora posta i ogranicza zastosowanie możliwości edytowania użytkowników.

en: Level:
pl_PL: Poziom:

en: Create this role definition in new (future) sites
pl_PL: Utwórz tę definicję roli w nowych (przyszłych) witrynach

en: Include in new sites.
pl_PL: Uwzględnij w nowych witrynach.

en: Copy / update this role definition to all sites now
pl_PL: Skopiuj / zaktualizuj tę definicję roli do wszystkich witryn teraz

en: Sync role to all sites.
pl_PL: Synchronizuj rolę na wszystkich stronach.

en: Copy option settings to all sites now
pl_PL: Skopiuj ustawienia opcji do wszystkich stron teraz

en: Sync options to all sites.
pl_PL: Synchronizuj opcje na wszystkich stronach.

en: Unnamed application password
pl_PL: Nieokreślone hasło aplikacji

en: You do not have permission to restore backup.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przywrócenia kopii zapasowej.

en: New backup saved.
pl_PL: Nowa kopia zapasowa zapisana.

en: Roles and Capabilities restored from initial backup.
pl_PL: Role i uprawnienia przywrócone z początkowej kopii zapasowej.

en: Restore failed. No backup found.
pl_PL: Przywracanie nie powiodło się. Nie znaleziono kopii zapasowej.

en: %s restored from last backup.
pl_PL: %s przywrócone z ostatniej kopii zapasowej.

en: Roles and Capabilities restored from selected auto-backup.
pl_PL: Role i uprawnienia przywrócone z wybranej automatycznej kopii zapasowej.

en: Please upload a file to import
pl_PL: Proszę przesłać plik do importu

en: Please upload a valid .json file
pl_PL: Proszę przesłać ważny plik .json

en: Error importing settings! Please try again.
pl_PL: Błąd podczas importowania ustawień! Proszę spróbować ponownie.

en: Error importing settings! Please check that you uploaded a valid json file.
pl_PL: Błąd podczas importowania ustawień! Proszę sprawdzić, czy przesłany plik json jest ważny.

en: Skipped %d invalid or unsupported import entries.
pl_PL: Pominięto %d nieprawidłowych lub nieobsługiwanych wpisów importu.

en: %s successfully imported from uploaded data.
pl_PL: %s pomyślnie zaimportowane z przesłanych danych.

en: No valid backup data found to import.
pl_PL: Nie znaleziono ważnych danych kopii zapasowej do zaimportowania.

en: Needed function to create default roles not found!
pl_PL: Potrzebna funkcja do tworzenia domyślnych ról nie została znaleziona!

en: Roles and Capabilities reset to WordPress defaults
pl_PL: Role i uprawnienia zresetowane do domyślnych ustawień WordPress

en: Backup Tool for PublishPress Capabilities
pl_PL: Narzędzie do tworzenia kopii zapasowej dla uprawnień PublishPress

en: Restore
pl_PL: Przywróć

en: Backup
pl_PL: Kopia zapasowa

en: Reset Roles
pl_PL: Zresetuj role

en: Export / Import
pl_PL: Eksport / Import

en: Backup Roles and Capabilities
pl_PL: Kopia zapasowa ról i możliwości

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes. The initial backup and last %d auto-backups are kept.
pl_PL: PublishPress Capabilities automatycznie tworzy kopię zapasową podczas instalacji i za każdym razem, gdy zapisujesz zmiany. Początkowa kopia zapasowa i ostatnie %d kopie zapasowe są przechowywane.

en: A backup created on this screen replaces any previous manual backups, but is never automatically replaced.
pl_PL: Kopia zapasowa utworzona na tym ekranie zastępuje wszelkie wcześniejsze ręczne kopie zapasowe, ale nigdy nie jest automatycznie zastępowana.

en: Manual Backup
pl_PL: Ręczna kopia zapasowa

en: Last Manual Backup - %s
pl_PL: Ostatnia ręczna kopia zapasowa - %s

en: Last Backup
pl_PL: Ostatnia kopia zapasowa

en: Restore Previous Roles and Capabilities
pl_PL: Przywróć poprzednie role i możliwości

en: PublishPress Capabilities automatically creates a backup on installation and whenever you save changes.
pl_PL: PublishPress Capabilities automatycznie tworzy kopię zapasową podczas instalacji i za każdym razem, gdy zapisujesz zmiany.

en: On this screen, you can restore an earlier version of your roles and capabilities.
pl_PL: Na tym ekranie możesz przywrócić wcześniejszą wersję swoich ról i możliwości.

en: Available Backups:
pl_PL: Dostępne kopie zapasowe:

en: all roles
pl_PL: wszystkie role

en: Manual backup of %s (%s)
pl_PL: Ręczna kopia zapasowa %s (%s)

en: Auto-backup of all roles (%s)
pl_PL: Kopia zapasowa automatyczna wszystkich ról (%s)

en: Initial backup of all roles
pl_PL: Początkowa kopia zapasowa wszystkich ról

en: Restore Selected Roles
pl_PL: Przywróć wybrane role

en: Show changes from current roles only
pl_PL: Pokaż zmiany tylko z aktualnych ról

en: Initial Backup - %s
pl_PL: Początkowa kopia zapasowa - %s

en: Initial Backup
pl_PL: Początkowa kopia zapasowa

en: %s (%s roles)
pl_PL: %s (%s ról)

en: (this role will be removed if you restore backup)
pl_PL: (ta rola zostanie usunięta, jeśli przywrócisz kopię zapasową)

en: %s (level %s)
pl_PL: %s (poziom %s)

en: No changes
pl_PL: Brak zmian

en: Reset WordPress Defaults
pl_PL: Resetuj domyślne ustawienia WordPress

en: Warning:
pl_PL: Ostrzeżenie:

en: Reseting default Roles and Capabilities will set them to the WordPress install defaults.
pl_PL: Resetowanie domyślnych ról i uprawnień przywróci je do domyślnych ustawień instalacji WordPress.

en: If you have installed any plugin that adds new roles or capabilities, these will be lost.
pl_PL: Jeśli zainstalowałeś jakąkolwiek wtyczkę, która dodaje nowe role lub uprawnienia, te zostaną utracone.

en: It is recommended to use this only as a last resource!
pl_PL: Zaleca się używanie tego tylko jako ostateczność!

en: Reset Roles and Capabilities to WordPress defaults
pl_PL: Resetuj role i uprawnienia do domyślnych ustawień WordPress

en: You are about to reset Roles and Capabilities to WordPress defaults.
     'Cancel' to stop, 'OK' to reset.
pl_PL: Zaraz resetujesz role i uprawnienia do domyślnych ustawień WordPress. 
     'Anuluj' aby zatrzymać, 'OK' aby zresetować.

en: Reset to WordPress defaults
pl_PL: Resetuj do domyślnych ustawień WordPress

en: Export Settings
pl_PL: Eksportuj ustawienia

en: Export the plugin settings for this site as a .json file. This allows you to easily import the configuration into another site.
pl_PL: Eksportuj ustawienia wtyczki dla tej witryny jako plik .json. Umożliwia to łatwe importowanie konfiguracji do innej witryny.

en: Roles and Capabilities
pl_PL: Role i uprawnienia

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Import Settings
pl_PL: Importuj ustawienia

en: Please make a 'Manual Backup' in the backup tab to enable backup restore in case anything goes wrong.
pl_PL: Proszę wykonać 'Ręczną kopię zapasową' w zakładce kopii zapasowej, aby włączyć przywracanie kopii zapasowej w przypadku, gdy coś poszło nie tak.

en: Import the plugin settings from a .json file. This file can be obtained by exporting the settings on another site using the form above.
pl_PL: Importuj ustawienia wtyczki z pliku .json. Ten plik można uzyskać przez eksportowanie ustawień na innej witrynie, korzystając z formularza powyżej.

en: Before importing, we recommend using the "Backup" tab to create a backup of your current settings.
pl_PL: Zalecamy użycie zakładki "Kopia zapasowa" do utworzenia kopii zapasowej obecnych ustawień przed importowaniem.

en: Admin Feature Restrictions
pl_PL: Ograniczenia funkcji administratora

en: Toggle all
pl_PL: Przełącz wszystko

en: Wildcard enabled
pl_PL: Wildcard włączony

en: URL targeted
pl_PL: Cel URL

en: URL wildcard
pl_PL: Wildcard URL

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Admin Features allows you to remove elements from the admin area and toolbar.
pl_PL: Funkcje administracyjne pozwalają na usunięcie elementów z obszaru administratora i paska narzędzi.

en: No change
pl_PL: Brak zmian

en: This feature is denied
pl_PL: Ta funkcja jest zabroniona

en: How to use Admin Features
pl_PL: Jak używać funkcji administracyjnych

en: Admin Features Settings
pl_PL: Ustawienia funkcji administracyjnych

en: Hide Submenus
pl_PL: Ukryj podmenu

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Custom style "%s" saved successfully.
pl_PL: Niestandardowy styl "%s" zapisany pomyślnie.

en: Custom style "%s" deleted successfully.
pl_PL: Niestandardowy styl "%s" usunięty pomyślnie.

en: Custom style name cannot be empty.
pl_PL: Nazwa stylu niestandardowego nie może być pusta.

en: Admin styles saved successfully.
pl_PL: Style administracyjne zapisane pomyślnie.

en: Admin Styles
pl_PL: Style administracyjne

en: Setting
pl_PL: Ustawienie

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Admin Color Scheme
pl_PL: Schemat kolorów administracyjnych

en: Sets the admin color scheme for all users. Click a scheme to preview it instantly.
pl_PL: Ustala schemat kolorów administratora dla wszystkich użytkowników. Kliknij schemat, aby natychmiast zobaczyć jego podgląd.

en: Start from template
pl_PL: Rozpocznij od szablonu

en: Blank Template
pl_PL: Pusty szablon

en: Add Custom Style
pl_PL: Dodaj niestandardowy styl

en: Edit custom style
pl_PL: Edytuj niestandardowy styl

en: Edit Color Style
pl_PL: Edytuj styl kolorów

en: Customize colors for different admin elements. Changes are previewed instantly.
pl_PL: Dostosuj kolory dla różnych elementów administratora. Zmiany są natychmiast podglądane.

en: Add more than one custom admin styles. This feature is available in PublishPress Capabilities Pro.
pl_PL: Dodaj więcej niż jeden niestandardowy styl administratora. Ta funkcja jest dostępna w PublishPress Capabilities Pro.

en: Add CSS selectors (class or ID), choose a style variation, and set a brand color.
pl_PL: Dodaj selektory CSS (klasa lub ID), wybierz wariant stylu i ustaw kolor marki.

en: Add New Element
pl_PL: Dodaj nowy element

en: Selector
pl_PL: Selektor

en: e.g. .publishpress-wrap h1, #my-plugin-header
pl_PL: np. .publishpress-wrap h1, #my-plugin-header

en: Variation
pl_PL: Wariant

en: Background
pl_PL: Tło

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Border
pl_PL: Obramowanie

en: Brand Color
pl_PL: Kolor marki

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Custom Style Name
pl_PL: Nazwa niestandardowego stylu

en: e.g., Company Branding, Dark Mode
pl_PL: np. Branding firmy, Tryb ciemny

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Delete Custom Style
pl_PL: Usuń niestandardowy styl

en: Are you sure you want to delete this %1s? %2s %3s
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten %1s? %2s %3s

en: Custom Style
pl_PL: Niestandardowy styl

en: Save Custom Style
pl_PL: Zapisz niestandardowy styl

en: Custom Admin Logo
pl_PL: Niestandardowe logo admina

en: Upload a custom logo to replace the WordPress icon in the admin bar. Recommended: 20px by 20px in SVG or PNG format.
pl_PL: Prześlij niestandardowe logo, aby zastąpić ikonę WordPress w pasku administracyjnym. Zalecane: 20px na 20px w formacie SVG lub PNG.

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Custom Favicon
pl_PL: Niestandardowy favicon

en: Upload a custom favicon for the admin area. Recommended: 16px by 16px or 32px by 32px in SVG or PNG format.
pl_PL: Prześlij niestandardowy favicon dla obszaru administracyjnego. Zalecane: 16px na 16px lub 32px na 32px w formacie SVG lub PNG.

en: Admin Font Family
pl_PL: Rodzina czcionek admina

en: Set a font stack for the admin area, for example "Segoe UI", sans-serif.
pl_PL: Ustaw stos czcionek dla obszaru administracyjnego, na przykład "Segoe UI", sans-serif.

en: Preset Fonts
pl_PL: Czcionki wstępnie ustawione

en: Custom Value
pl_PL: Niestandardowa wartość

en: Admin Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki admina

en: Set a base font size for the admin area. Leave empty to use the default WordPress size.
pl_PL: Ustaw podstawowy rozmiar czcionki dla obszaru administracyjnego. Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru WordPress.

en: Named Sizes
pl_PL: Nazwane rozmiary

en: Pixel Sizes
pl_PL: Rozmiary w pikselach

en: Typography Overrides
pl_PL: Nadpisania typografii

en: Optional target-specific typography rules for common admin elements.
pl_PL: Opcjonalne reguły typografii specyficzne dla celu dla wspólnych elementów administracyjnych.

en: Body Text
pl_PL: Tekst główny

en: Links
pl_PL: Linki

en: Headings
pl_PL: Nagłówki

en: Admin Menu
pl_PL: Menu Admina

en: Admin Bar
pl_PL: Pasek Admina

en: Form Fields
pl_PL: Pola formularza

en: Buttons
pl_PL: Przyciski

en: Target
pl_PL: Cel

en: Font Family
pl_PL: Rodzina czcionek

en: Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Preset
pl_PL: Ustawienie wstępne

en: Custom
pl_PL: Niestandardowy

en: Admin Footer Text
pl_PL: Tekst stopki Admina

en: Replace the default "Thanks for creating with WordPress" message in the admin footer.
pl_PL: Zamień domyślną wiadomość "Dziękujemy za korzystanie z WordPressa" w stopce admina.

en: Replace "Howdy"
pl_PL: Zamień "Howdy"

en: Replace "Howdy" in the admin bar.
pl_PL: Zamień "Howdy" w pasku admina.

en: Control Settings
pl_PL: Ustawienia kontroli

en: Control how admin styles are applied to users.
pl_PL: Kontroluj, jak style admina są stosowane do użytkowników.

en: Hide Admin Color Scheme settings in user profile
pl_PL: Ukryj ustawienia schematu kolorów admina w profilu użytkownika

en: When enabled, users cannot see or change color scheme settings in their profile. Role-based settings will be applied.
pl_PL: Po włączeniu użytkownicy nie mogą zobaczyć ani zmienić ustawień schematu kolorów w swoim profilu. Ustawienia oparte na roli będą stosowane.

en: Force role settings (override user selection)
pl_PL: Wymuś ustawienia roli (nadpisz wybór użytkownika)

en: When enabled, role settings will always apply, overriding any user selection even if the color scheme UI is visible to them.
pl_PL: Gdy jest włączona, ustawienia ról zawsze będą miały zastosowanie, zastępując wszelkie wybory użytkownika, nawet jeśli interfejs kolorów jest dla nich widoczny.

en: Admin Styles allows you to customize the WordPress admin area with your own branding.
pl_PL: Styl admina pozwala na dostosowanie obszaru admina WordPress z własnym brandingiem.

en: Custom admin color schemes
pl_PL: Niestandardowe schematy kolorów admina

en: Replace the WordPress logo and favicon
pl_PL: Zastąp logo WordPress i favicon

en: Custom footer text
pl_PL: Niestandardowy tekst stopki

en: Replace "Howdy" text
pl_PL: Zastąp tekst "Howdy"

en: How to use Admin Styles
pl_PL: Jak korzystać z Stylów Admina

en: Security check failed.
pl_PL: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się.

en: You do not have permission to manage admin styles.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania stylami admina.

en: No role specified.
pl_PL: Nie określono roli.

en: Use this Image
pl_PL: Użyj tego obrazu

en: Saving...
pl_PL: Zapisywanie...

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zapisane.

en: Current logo preview
pl_PL: Podgląd aktualnego logo

en: Add New Custom Style
pl_PL: Dodaj nowy niestandardowy styl

en: Edit Custom Style
pl_PL: Edytuj niestandardowy styl

en: Are you sure you want to delete "%s" custom style?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć niestandardowy styl "%s"?

en: this custom style
pl_PL: ten niestandardowy styl

en: Primary Button
pl_PL: Przycisk główny

en: Hover State
pl_PL: Stan najechania

en: Notification
pl_PL: Powiadomienie

en: Live preview of your custom color scheme
pl_PL: Na żywo podgląd Twojego własnego schematu kolorów

en: Custom Style Name is required.
pl_PL: Nazwa własnego stylu jest wymagana.

en: Main Admin Color is required.
pl_PL: Główny kolor administratora jest wymagany.

en: Display Name
pl_PL: Nazwa wyświetlana

en: Change how this style is displayed
pl_PL: Zmień sposób wyświetlania tego stylu

en: Enter a name for your custom style
pl_PL: Wprowadź nazwę dla swojego własnego stylu

en: Forest
pl_PL: Las

en: Mint Breeze
pl_PL: Miętowy Breeze

en: Cherry
pl_PL: Czereśnia

en: Graphite
pl_PL: Grafit

en: Midnight Teal
pl_PL: Teal o północy

en: Sunrise
pl_PL: Wschód słońca

en: Desert Sand
pl_PL: Pustynny piasek

en: Amber Glow
pl_PL: Złota ambra

en: Citrus
pl_PL: Cytrus

en: Ocean Deep
pl_PL: Głęboki ocean

en: Sage
pl_PL: Szałwia

en: Modern Slate
pl_PL: Nowoczesny łupek

en: Royal Plum
pl_PL: Królowa Śliwka

en: Nordic
pl_PL: Nordycki

en: Lagoon
pl_PL: Laguna

en: Ink
pl_PL: Tusze

en: Orchid
pl_PL: Orchidea

en: Cobalt
pl_PL: Kobalt

en: Stone
pl_PL: Kamień

en: Facebook Classic
pl_PL: Facebook Klasyczny

en: Twitter Classic
pl_PL: Twitter Klasyczny

en: Twitter Modern
pl_PL: Twitter Nowoczesny

en: Main Admin Color settings
pl_PL: Główne ustawienia kolorów administratora

en: Main Admin Color
pl_PL: Główny kolor administratora

en: Primary brand color
pl_PL: Podstawowy kolor marki

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Primary text color
pl_PL: Podstawowy kolor tekstu

en: Highlight Color
pl_PL: Kolor podświetlenia

en: Used for hovers and highlights
pl_PL: Używany do podświetleń i wyróżnień

en: Notification Color
pl_PL: Kolor powiadomień

en: Used for alerts and notifications
pl_PL: Używany do alertów i powiadomień

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Page background color
pl_PL: Kolor tła strony

en: Link element colors
pl_PL: Kolory elementów linków

en: Default Link Color
pl_PL: Domyślny kolor linku

en: Standard link color
pl_PL: Standardowy kolor linku

en: Link Hover Color
pl_PL: Kolor linku po najechaniu

en: Color on hover
pl_PL: Kolor przy najechaniu

en: Delete Link Color
pl_PL: Kolor linku do usunięcia

en: Color for delete/trash actions
pl_PL: Kolor dla działań usuwania/kosza

en: Trash Link Color
pl_PL: Kolor linku do kosza

en: Color for trash actions
pl_PL: Kolor dla działań w koszu

en: Spam Link Color
pl_PL: Kolor linku spamowego

en: Color for spam actions
pl_PL: Kolor dla działań spamowych

en: Inactive Link Color
pl_PL: Kolor linku nieaktywnego

en: Color for inactive items
pl_PL: Kolor dla nieaktywnych elementów

en: Tables
pl_PL: Tabele

en: Table element colors
pl_PL: Kolory elementów tabeli

en: Table Header Background
pl_PL: Tło nagłówka tabeli

en: Table Header Text
pl_PL: Tekst nagłówka tabeli

en: Table Row Background
pl_PL: Tło wiersza tabeli

en: Table Row Text Color
pl_PL: Kolor tekstu wiersza tabeli

en: Row Hover Background
pl_PL: Tło wiersza po najechaniu

en: Table Border Color
pl_PL: Kolor obramowania tabeli

en: Alternate Row Background
pl_PL: Tło naprzemiennego wiersza

en: Alternate Row Text Color
pl_PL: Kolor tekstu naprzemiennego wiersza

en: Forms
pl_PL: Formularze

en: Form input colors
pl_PL: Kolory wejścia formularza

en: Input Border Color
pl_PL: Kolor obramowania wejścia

en: Input Focus Border
pl_PL: Obramowanie skupienia wejścia

en: Input Background Color
pl_PL: Kolor tła wejścia

en: Input Text Color
pl_PL: Kolor tekstu wejścia

en: Placeholder Text Color
pl_PL: Kolor tekstu zastępczego

en: Button colors
pl_PL: Kolory przycisków

en: Primary Button Background
pl_PL: Tło przycisku głównego

en: Primary Button Text
pl_PL: Tekst przycisku głównego

en: Primary Button Hover
pl_PL: Najechanie na przycisk główny

en: Secondary Button Background
pl_PL: Tło przycisku drugorzędnego

en: Secondary Button Text
pl_PL: Tekst przycisku drugorzędnego

en: Secondary Button Hover
pl_PL: Najechanie na przycisk drugorzędny

en: Admin menu colors
pl_PL: Kolory menu administratora

en: Menu Background
pl_PL: Tło menu

en: Menu Text Color
pl_PL: Kolor tekstu menu

en: Menu Icon Color
pl_PL: Kolor ikony menu

en: Menu Hover Background
pl_PL: Tło menu podczas najechania

en: Menu Hover Text
pl_PL: Tekst menu podczas najechania

en: Current Menu Background
pl_PL: Aktualne tło menu

en: Current Menu Text
pl_PL: Aktualny tekst menu

en: Submenu Background
pl_PL: Tło podmenu

en: Submenu Text Color
pl_PL: Kolor tekstu podmenu

en: Admin bar colors
pl_PL: Kolory paska admina

en: Admin Bar Background
pl_PL: Tło paska admina

en: Admin Bar Text
pl_PL: Tekst paska admina

en: Admin Bar Icon
pl_PL: Ikona paska admina

en: Admin Bar Hover Background
pl_PL: Tło paska admina podczas najechania

en: Admin Bar Hover Text
pl_PL: Tekst paska admina podczas najechania

en: Dashboard Widgets
pl_PL: Widżety pulpitu

en: Dashboard widget colors
pl_PL: Kolory widżetów pulpitu

en: Widget Background
pl_PL: Tło widżetu

en: Widget Border
pl_PL: Obramowanie widżetu

en: Widget Header Background
pl_PL: Tło nagłówka widżetu

en: Widget Title Text
pl_PL: Tekst tytułu widżetu

en: Widget Body Text
pl_PL: Tekst ciała widgetu

en: Widget Link
pl_PL: Link widgetu

en: Widget Link Hover
pl_PL: Link widgetu (najeżdżając)

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Custom selector color rules
pl_PL: Reguły kolorów dla niestandardowych selektorów

en: Classic Editor %s Restrictions
pl_PL: Ograniczenia edytora Classic %s

en: No metaboxes found for %1s. %2s Click here %3s to visit the %4s screen and refresh this page afterwards to load the new metaboxes.
pl_PL: Nie znaleziono metaboxów dla %1s. %2s Kliknij tutaj %3s, aby odwiedzić ekran %4s i odśwież tę stronę, aby załadować nowe metaboxy.

en: Gutenberg Editor %s Restrictions
pl_PL: Ograniczenia edytora Gutenberg %s

en: Editor Feature Restrictions
pl_PL: Ograniczenia funkcji edytora

en: Save for all Post Types
pl_PL: Zapisz dla wszystkich typów postów

en: Save %s Restrictions
pl_PL: Zapisz %s Ograniczenia

en: show Classic Editor controls
pl_PL: pokaż kontrolki Edytora Classic

en: Editor Features allows you to remove elements from the post editing screen.
pl_PL: Funkcje Edytora pozwalają na usuwanie elementów z ekranu edytowania postów.

en: How to use Editor Features
pl_PL: Jak korzystać z funkcji Edytora

en: You do not have permission to manage frontend features.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania funkcjami frontendowymi.

en: All fields are required.
pl_PL: Wszystkie pola są wymagane.

en: Load on page types is required.
pl_PL: Wymagane jest załadowanie na typach stron.

en: Frontend element item updated. Save changes to enable for role.
pl_PL: Element frontendu zaktualizowany. Zapisz zmiany, aby włączyć dla roli.

en: New frontend element added. Save changes to enable for role.
pl_PL: Nowy element frontendu dodany. Zapisz zmiany, aby włączyć dla roli.

en: Invalid request!.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie!.

en: Selected item deleted successfully
pl_PL: Wybrany element został pomyślnie usunięty

en: Site Dark Mode
pl_PL: Ciemny tryb witryny

en: Site Light Mode
pl_PL: Jasny tryb witryny

en: Hide Twenty Twenty-Three Credit Footer
pl_PL: Ukryj stopkę z kredytem Twenty Twenty-Three

en: Frontend Features
pl_PL: Funkcje frontendowe

en: Choose Frontend Features that will apply to this post.
pl_PL: Wybierz funkcje frontendowe, które będą miały zastosowanie do tego wpisu.

en: Select %1$s...
pl_PL: Wybierz %1$s...

en: This feature allows you to modify the site frontend by hiding IDs or classes, adding CSS styles, or adding body classes.
pl_PL: Ta funkcja pozwala na modyfikację frontend witryny poprzez ukrywanie identyfikatorów lub klas, dodawanie stylów CSS lub dodawanie klas dla body.

en: Editing:
pl_PL: Edycja:

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: This will only show here in the WordPress admin area.
pl_PL: To będzie widoczne tylko tutaj w obszarze administracyjnym WordPress.

en: Features:
pl_PL: Funkcje:

en: Hide IDs or Classes
pl_PL: Ukryj identyfikatory lub klasy

en: Add Custom CSS
pl_PL: Dodaj niestandardowy CSS

en: Add Body Class
pl_PL: Dodaj klasę dla body

en: Enter IDs or classes to hide. Separate multiple values with a comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
pl_PL: Wprowadź identyfikatory lub klasy do ukrycia. Oddziel wiele wartości przecinkiem (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Enter custom CSS to be added to frontend pages. Examples: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }
pl_PL: Wprowadź niestandardowy CSS, który ma być dodany do stron frontendowych. Przykłady: .custom-style-1 { color: red; } #custom-header { background: red; }

en: Enter classes to add the body HTML. Do not include the . before the HTML.
pl_PL: Wprowadź klasy, aby dodać HTML do body. Nie dołączaj . przed HTML.

en: Separate multiple values with a space (custom-style-one custom-style-two).
pl_PL: Oddziel wiele wartości spacją (custom-style-one custom-style-two).

en: You can add the CSS for your classes by clicking "Add Custom CSS".
pl_PL: Możesz dodać CSS dla swoich klas, klikając "Dodaj niestandardowy CSS".

en: Enter classes that should be added to the body HTML. Separate multiple values with a space (custom-item-one custom-item-two).
pl_PL: Wprowadź klasy, które powinny być dodane do HTML body. Oddziel wiele wartości spacją (custom-item-one custom-item-two).

en: Load on page types:
pl_PL: Załaduj na typach stron:

en: Whole Site
pl_PL: Cała strona

en: Selected Pages
pl_PL: Wybrane strony

en: This feature will be added to all pages.
pl_PL: Ta funkcja zostanie dodana do wszystkich stron.

en: Add post metabox:
pl_PL: Dodaj metabox do postu:

en: Cancel Edit
pl_PL: Anuluj edycję

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Save Edit
pl_PL: Zapisz edycję

en: Hidden IDs or Classes
pl_PL: Ukryte ID lub klasy

en: Body Class
pl_PL: Klasa body

en: Custom CSS
pl_PL: Niestandardowy CSS

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Post Type Metabox
pl_PL: Metabox typu postu

en: Role
pl_PL: Rola

en: Enable Frontend Features for %1$s Role
pl_PL: Włącz funkcje frontendowe dla roli %1$s

en: Frontend Features allows you to add or remove elements from the frontend of your site.
pl_PL: Funkcje frontendowe pozwalają na dodawanie lub usuwanie elementów z frontu Twojej strony.

en: Apply custom styling
pl_PL: Zastosuj niestandardowe style

en: How to use Frontend Features
pl_PL: Jak korzystać z funkcji frontendowych

en: Navigation Menu Restrictions
pl_PL: Ograniczenia menu nawigacyjnego

en: There are no frontend menu links. To control access to navigation menus, please add menu links.
pl_PL: Brak linków do menu frontendowego. Aby kontrolować dostęp do menu nawigacyjnego, dodaj linki do menu.

en: Navigation Menus allows you to block access to frontend menu links.
pl_PL: Menu nawigacyjne pozwala na zablokowanie dostępu do linków menu frontendowego.

en: How to use Navigation Menus
pl_PL: Jak korzystać z menu nawigacyjnego

en: Profile Feature Restrictions
pl_PL: Ograniczenia funkcji profilu

en: Click the "Find profile items for this role" button.
pl_PL: Kliknij przycisk "Znajdź elementy profilu dla tej roli".

en: There are no users in this role. Please select a role that has users and is able to access the "Profile" screen.
pl_PL: Nie ma użytkowników w tej roli. Wybierz rolę, która ma użytkowników i może uzyskać dostęp do ekranu "Profil".

en: Allow PublishPress to find profile items for this role.
pl_PL: Pozwól PublishPress znaleźć elementy profilu dla tej roli.

en: Find profile items for this role
pl_PL: Znajdź elementy profilu dla tej roli

en: The %s role is not enabled for editing. The Find button is disabled.
pl_PL: Rola %s nie jest włączona do edycji. Przycisk Znajdź jest wyłączony.

en: This feature will test the "Profile" screen as a user in the %s role.
pl_PL: Ta funkcja przetestuje ekran "Profil" jako użytkownik w roli %s.

en: Refresh Profile Features
pl_PL: Odśwież funkcje profilu

en: Profile Features allows you to remove elements from the Profile screen.
pl_PL: Funkcje profilu pozwalają na usunięcie elementów z ekranu profilu.

en: How to use Profile Features
pl_PL: Jak korzystać z funkcji profilu

en: Hide Default Items
pl_PL: Ukryj domyślne elementy

en: Hide Admin Toolbar
pl_PL: Ukryj pasek narzędzi administratora

en: Hide Dashboard Widgets
pl_PL: Ukryj widgety pulpitu

en: Mobile Menu Toggle
pl_PL: Przełącznik menu mobilnego

en: WordPress Logo
pl_PL: Logo WordPress

en: WordPress External Links
pl_PL: Zewnętrzne linki WordPress

en: Right bar
pl_PL: Prawa belka

en: User actions
pl_PL: Akcje użytkownika

en: New
pl_PL: Nowy

en: User Display Name
pl_PL: Nazwa wyświetlana użytkownika

en: Edit Post
pl_PL: Edytuj post

en: Edit Site
pl_PL: Edytuj stronę

en: Thank you for creating with WordPress
pl_PL: Dziękujemy za korzystanie z WordPress

en: Welcome panel
pl_PL: Panel powitalny

en: Remove Admin Toolbar
pl_PL: Usuń pasek narzędzi admina

en: Top Tabs
pl_PL: Górne zakładki

en: Media Buttons (all)
pl_PL: Przyciski mediów (wszystkie)

en: HTML Editor Button
pl_PL: Przycisk edytora HTML

en: Word count
pl_PL: Liczba słów

en: Publish Box
pl_PL: Pole publikacji

en: Publish Actions
pl_PL: Akcje publikacji

en: Taxonomy Boxes
pl_PL: Pola taksonomii

en: Page Boxes
pl_PL: Boxy stron

en: Other Boxes
pl_PL: Inne boxy

en: Featured Image
pl_PL: Obrazek wyróżniający

en: Coupon Description
pl_PL: Opis kuponu

en: Top Bar - Left
pl_PL: Górny pasek - Lewy

en: Add block
pl_PL: Dodaj blok

en: Modes
pl_PL: Tryby

en: Outline
pl_PL: Zarys

en: Document Overview
pl_PL: Przegląd dokumentu

en: Document Bar Title
pl_PL: Tytuł paska dokumentu

en: Top Bar - Right
pl_PL: Górny pasek - Prawy

en: Switch to Draft
pl_PL: Przełącz na wersję roboczą

en: Publish / Update
pl_PL: Opublikuj / Zaktualizuj

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Body
pl_PL: Treść

en: Add new block
pl_PL: Dodaj nowy blok

en: Document Panel
pl_PL: Panel dokumentu

en: Settings Panel
pl_PL: Panel ustawień

en: Status & visibility
pl_PL: Status i widoczność

en: Permalink
pl_PL: Link bezpośredni

en: Featured image
pl_PL: Obraz wyróżniający

en: Post Attributes
pl_PL: Atrybuty postu

en: Block Panel
pl_PL: Panel bloków

en: Paragraph
pl_PL: Akapit

en: Typography
pl_PL: Typografia

en: Color settings
pl_PL: Ustawienia kolorów

en: Text settings
pl_PL: Ustawienia tekstu

en: This role is not enabled for profile feature editing.
pl_PL: Ta rola nie jest włączona do edytowania funkcji profilu.

en: An error occurred!
pl_PL: Wystąpił błąd!

en: Profile features access disabled.
pl_PL: Dostęp do funkcji profilu wyłączony.

en: Invalid role provided.
pl_PL: Podano nieprawidłową rolę.

en: Profile features access enabled for this role.
pl_PL: Dostęp do funkcji profilu włączony dla tej roli.

en: Editor Features
pl_PL: Funkcje edytora

en: Admin Features
pl_PL: Funkcje administratora

en: Profile Features
pl_PL: Funkcje profilu

en: Redirects
pl_PL: Przekierowania

en: Nav Menu
pl_PL: Menu nawigacyjne

en: Application Password Capabilities
pl_PL: Możliwości hasła aplikacji

en: Roles allows you to create, edit, and delete all the user roles on your site.
pl_PL: Role pozwalają na tworzenie, edytowanie i usuwanie wszystkich ról użytkowników na twojej stronie.

en: Capabilities allows you to change the permissions for any user role.
pl_PL: Uprawnienia pozwalają na zmianę uprawnień dla dowolnej roli użytkownika.

en: Admin Styles allows you to customize the admin area with your own branding.
pl_PL: Style administratora pozwalają na dostosowanie obszaru administracyjnego do własnej marki.

en: Redirects allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
pl_PL: Przekierowania pozwalają na przekierowanie użytkowników w roli po rejestracji, logowaniu lub wylogowaniu.

en: Navigation Menus
pl_PL: Menu nawigacyjne

en: User Testing
pl_PL: Testowanie użytkowników

en: Test your site by instantly logging in as another user. Available accounts include any which the current user can edit.
pl_PL: Testuj swoją stronę, logując się natychmiast jako inny użytkownik. Dostępne konta to wszystkie, które bieżący użytkownik może edytować.

en: Remove Admin Notices from WordPress admin screen and organize them in to a single area.
pl_PL: Usuń powiadomienia administratora z ekranu administracyjnego WordPressa i uporządkuj je w jednym obszarze.

en: Login permission denied.
pl_PL: Odmowa dostępu do logowania.

en: You do not have permission to access this page.
pl_PL: Nie masz uprawnień do dostępu do tej strony.

en: Need PublishPress Capabilities Support?
pl_PL: Potrzebujesz wsparcia w zakresie możliwości PublishPress?

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
pl_PL: Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz nowe prośby o funkcje, daj nam znać.

en: Request Support
pl_PL: Poproś o wsparcie

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
pl_PL: Szczegółowa dokumentacja jest również dostępna na stronie internetowej wtyczki.

en: View Knowledge Base
pl_PL: Zobacz Bazę Wiedzy

en: Social Links
pl_PL: Linki społecznościowe

en: Page Lists
pl_PL: Listy stron

en: New role created.
pl_PL: Nowa rola została utworzona.

en: Error: Failed creating the new role.
pl_PL: Błąd: Nie udało się utworzyć nowej roli.

en: The selected role is not editable.
pl_PL: Wybrana rola nie jest edytowalna.

en: Incorrect capability name.
pl_PL: Nieprawidłowa nazwa możliwości.

en: Type / Taxonomy settings saved.
pl_PL: Ustawienia typu / taksonomii zapisane.

en: Bad form received.
pl_PL: Odebrano zły formularz.

en: You cannot remove Manage Capabilities from Administrators
pl_PL: Nie możesz usunąć możliwości zarządzania z Administratorów

en: The selected application password is not editable.
pl_PL: Wybrane hasło aplikacji nie jest edytowalne.

en: Application password capabilities saved.
pl_PL: Zapisano możliwości hasła aplikacji.

en: This capability is explicitly negated. Click to add/remove normally.
pl_PL: Ta możliwość jest wyraźnie negowana. Kliknij, aby normalnie dodać/usunąć.

en: Explicity negate this capability by storing as disabled
pl_PL: Wyraźnie neguj tę możliwość, zapisując jako wyłączoną

en: Explicitly negate these capabilities by storing as disabled
pl_PL: Wyraźnie neguj te możliwości, zapisując jako wyłączone

en: Post type registration does not define this capability distinctly
pl_PL: Rejestracja typu posta nie definiuje tej możliwości wyraźnie

en: Add or remove this capability from the WordPress role
pl_PL: Dodaj lub usuń tę możliwość z roli WordPress

en: Add or remove capability from the role normally
pl_PL: Dodaj lub usuń możliwość z roli normalnie

en: Are you sure you want to delete this item ?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Add or clear custom item entry before saving changes.
pl_PL: Dodaj lub wyczyść niestandardowy wpis przed zapisaniem zmian.

en: Role Name
pl_PL: Nazwa roli

en: Role Type
pl_PL: Typ roli

en: Default Role
pl_PL: Domyślna rola

en: Admin Access
pl_PL: Dostęp administratora

en: You do not have permission to manage roles.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania rolami.

en: You do not have permission to manage editor features.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania funkcjami edytora.

en: Settings updated.
pl_PL: Ustawienia zaktualizowane.

en: You do not have permission to manage admin features.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania funkcjami administratora.

en: You do not have permission to manage navigation menus.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania menu nawigacyjnymi.

en: You do not have permission to manage profile features.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania funkcjami profilu.

en: You do not have permission to manage redirect.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania przekierowaniem.

en: Invalid form. Reload this page and try again.
pl_PL: Nieprawidłowy formularz. Odśwież tę stronę i spróbuj ponownie.

en: You do not have permission to manage capabilities.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania zdolnościami.

en: Network sync completed.
pl_PL: Synchronizacja sieci zakończona.

en: Network sync has been queued and will continue in the background.
pl_PL: Synchronizacja sieci została dodana do kolejki i będzie kontynuowana w tle.

en: New capability added to role.
pl_PL: Nowa zdolność dodana do roli.

en: Bad form Received
pl_PL: Odebrano zły formularz

en: You do not have permission to restore roles.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przywracania ról.

en: You do not have permission to perform this action.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wykonania tej akcji.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
pl_PL: Jeśli podoba Ci się %s, prosimy o ocenę %s. Dziękujemy!

en: About PublishPress Capabilities
pl_PL: O zdolnościach PublishPress

en: About
pl_PL: O

en: Capabilites Documentation
pl_PL: Dokumentacja Zdolności

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Contact the PublishPress team
pl_PL: Skontaktuj się z zespołem PublishPress

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Permissions & Access
pl_PL: Uprawnienia i dostęp

en: Administer advanced content permissions and visibility rules.
pl_PL: Zarządzaj zaawansowanymi uprawnieniami do treści i zasadami widoczności.

en: Manage plugin permission settings.
pl_PL: Zarządzaj ustawieniami uprawnień wtyczki.

en: Bypass content restrictions for editorial workflows.
pl_PL: Omiń ograniczenia treści dla procesów redakcyjnych.

en: Set custom post statuses for content items.
pl_PL: Ustaw niestandardowe statusy postów dla elementów treści.

en: Force Quick Edit access when restrictions would otherwise block it.
pl_PL: Wymuś dostęp do szybkiej edycji, gdyby ograniczenia w przeciwnym razie go zablokowały.

en: Roles & Groups
pl_PL: Role i grupy

en: Assign or change role assignments for users.
pl_PL: Przypisz lub zmień przypisania ról dla użytkowników.

en: Create new permission groups.
pl_PL: Utwórz nowe grupy uprawnień.

en: Edit existing permission groups.
pl_PL: Edytuj istniejące grupy uprawnień.

en: Delete permission groups.
pl_PL: Usuń grupy uprawnień.

en: Add or remove members from permission groups.
pl_PL: Dodaj lub usuń członków z grup uprawnień.

en: Create network-wide permission groups in multisite.
pl_PL: Utwórz grupy uprawnień w całej sieci w multisite.

en: Manage members of network-wide permission groups.
pl_PL: Zarządzaj członkami grup uprawnień w całej sieci.

en: Exception Management
pl_PL: Zarządzanie wyjątkami

en: Set per-item association exceptions.
pl_PL: Ustaw wyjątki przypisania dla poszczególnych elementów.

en: Set per-item edit exceptions.
pl_PL: Ustaw wyjątki edycji dla poszczególnych elementów.

en: Set per-item read exceptions.
pl_PL: Ustaw wyjątki odczytu dla poszczególnych elementów.

en: Set per-item revision exceptions.
pl_PL: Ustaw wyjątki rewizji dla poszczególnych elementów.

en: Set taxonomy term assignment exceptions.
pl_PL: Ustaw wyjątki przypisania terminów taksonomii.

en: Set taxonomy term association exceptions.
pl_PL: Ustaw wyjątki stowarzyszenia terminów taksonomii.

en: Set taxonomy term management exceptions.
pl_PL: Ustaw wyjątki zarządzania terminami taksonomii.

en: Content Associations
pl_PL: Stowarzyszenia treści

en: Associate users or groups with any page.
pl_PL: Powiąż użytkowników lub grupy z dowolną stroną.

en: Define and apply custom post statuses.
pl_PL: Zdefiniuj i zastosuj niestandardowe statusy postów.

en: Define custom privacy policies for content.
pl_PL: Zdefiniuj niestandardowe polityki prywatności dla treści.

en: Moderate any item regardless of authorship.
pl_PL: Moderuj dowolny element bez względu na autorstwo.

en: Media & Misc
pl_PL: Media i różne

en: Edit attachments uploaded by the current user.
pl_PL: Edytuj załączniki przesłane przez bieżącego użytkownika.

en: List unattached files uploaded by other users.
pl_PL: Wyświetl listę nieprzypisanych plików przesłanych przez innych użytkowników.

en: List all media library files.
pl_PL: Wyświetl wszystkie pliki w bibliotece mediów.

en: Exempt user from edit-circle restrictions.
pl_PL: Zwolnij użytkownika z ograniczeń dotyczących edycji kręgów.

en: Exempt user from read-circle restrictions.
pl_PL: Zwolnij użytkownika z ograniczeń dotyczących odczytu kręgów.

en: see %1$sRole Usage%2$s: "Pattern Roles"
pl_PL: zobacz %1$sUżycie ról%2$s: "Role wzorcowe"

en: activate %1$sAdvanced settings%2$s, see Role Usage
pl_PL: aktywuj %1$sUstawienia zaawansowane%2$s, zobacz Użycie ról

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permission Groups%s.
pl_PL: "Możliwości" dla "Postów" wybrane tutaj definiują również przypisanie ról specyficznych dla typu dla Grupy Uprawnień%s.

en: "Posts" capabilities selected here also define type-specific role assignment for Permit Groups%s.
pl_PL: "Możliwości" dla "Postów" wybrane tutaj definiują również przypisanie ról specyficznych dla typu dla Grup Pozwoleń%s.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. (See %sPermissions > Post Statuses%s for applicable names). %sSupplemental status-specific roles%s are usually more convenient, though.
pl_PL: Możliwości dla niestandardowych statusów można dodać ręcznie tutaj. (Zobacz %sUprawnienia > Statusy postów%s dla odpowiednich nazw). %sDodatkowe role specyficzne dla statusu%s są zazwyczaj wygodniejsze.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added here. Or activate the PP Custom Post Statuses extension to assign status-specific supplemental roles.
pl_PL: Możliwości dla niestandardowych statusów można dodać ręcznie tutaj. Lub aktywuj rozszerzenie PP Niestandardowe Statusy Postów, aby przypisać role dodatkowe specyficzne dla statusu.

en: Capabilities for custom statuses can be manually added to a role here (see Conditions > Status > Capability Mapping for applicable names). However, it is usually more convenient to use Permit Groups to assign a supplemental status-specific role.
pl_PL: Możliwości dla niestandardowych statusów można dodać ręcznie do roli tutaj (zobacz Warunki > Status > Mapowanie możliwości dla odpowiednich nazw). Jednak zazwyczaj wygodniej jest użyć Grup Pozwoleń do przypisania dodatkowej roli specyficznej dla statusu.

en: Unique Post Type Capabilities
pl_PL: Unikalne możliwości typu postu

note: translators: %1$s and %2$s are link tags for 'Find out more.'
en: Allow post type permissions to be controlled separately from other areas of WordPress. %1$sFind out more.%2$s
pl_PL: Pozwól na kontrolowanie uprawnień typu postu oddzielnie od innych obszarów WordPress. %1$sDowiedz się więcej.%2$s

en: Use the "Create" capability for selected post types
pl_PL: Użyj możliwości "Utwórz" dla wybranych typów postów

en: This will cause a new capability to be required for creating posts, and enable a checkbox column here for role assignments. Normally, post creation is controlled by the "Edit" capability.
pl_PL: To spowoduje, że będzie wymagana nowa możliwość do tworzenia postów i włączy kolumnę z polem wyboru tutaj dla przypisania ról. Normalnie tworzenie postów jest kontrolowane przez możliwość "Edytuj".

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Unique Taxonomy Capabilities
pl_PL: Unikalne możliwości taksonomii

en: Allow taxonomy permissions to be controlled separately from other areas of WordPress.
pl_PL: Pozwól na kontrolowanie uprawnień taksonomii oddzielnie od innych obszarów WordPress.

en: Detailed Taxonomy Capabilities
pl_PL: Szczegółowe możliwości taksonomii

en: Allow "Edit", "Delete" and "Assign" capabilities separately from the "Manage" capability.
pl_PL: Zezwól na oddzielne możliwości "Edytuj", "Usuń" i "Przypisz" od możliwości "Zarządzaj".

en: Login Redirect
pl_PL: Przekierowanie logowania

en: Logout Redirect
pl_PL: Przekierowanie wylogowania

en: Registration Redirect
pl_PL: Przekierowanie rejestracji

en: First Login Redirect
pl_PL: Przekierowanie po pierwszym logowaniu

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after login.
pl_PL: Wprowadź adres URL, na który użytkownicy w tej roli powinni być przekierowani po zalogowaniu.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after logout.
pl_PL: Wprowadź adres URL, na który użytkownicy w tej roli powinni być przekierowani po wylogowaniu.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after registration.
pl_PL: Wprowadź adres URL, na który użytkownicy w tej roli powinni być przekierowani po rejestracji.

en: Enter the URL users in this role should be redirected to after their first login.
pl_PL: Wprowadź adres URL, na który użytkownicy w tej roli powinni być przekierowani po swoim pierwszym logowaniu.

en: %s Redirects
pl_PL: %s Przekierowania

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Redirect users to the URL they were viewing before login.
pl_PL: Przekieruj użytkowników na adres URL, który przeglądali przed zalogowaniem.

en: Redirect users to a specified URL.
pl_PL: Przekieruj użytkowników na określony adres URL.

en: Enter the relative path only without domain for login redirect.
pl_PL: Wprowadź tylko względną ścieżkę bez domeny dla przekierowania logowania.

en: You must enter the Login Redirect URL.
pl_PL: Musisz wprowadzić adres URL przekierowania logowania.

en: Enter the relative path only without domain for logout redirect.
pl_PL: Wprowadź tylko względną ścieżkę bez domeny dla przekierowania wylogowania.

en: Redirect Features allows you to redirect users in a role after Registration, Login or Logout.
pl_PL: Możliwości przekierowania pozwalają na przekierowanie użytkowników w roli po rejestracji, logowaniu lub wylogowaniu.

en: How to use Redirect Features
pl_PL: Jak korzystać z możliwości przekierowania

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
pl_PL: Nie masz wystarczających uprawnień do wykonania tej akcji.

en: Your link has expired, refresh the page and try again.
pl_PL: Twój link wygasł, odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Missing parameters, refresh the page and try again.
pl_PL: Brakujące parametry, odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Invalid role name entry: %s
pl_PL: Nieprawidłowa nazwa roli: %s

en: The role "%s" already exists. Please choose a different name.
pl_PL: Rola "%s" już istnieje. Wybierz inną nazwę.

en: Something went wrong, the system wasn't able to create the role, refresh the page and try again.
pl_PL: Coś poszło nie tak, system nie był w stanie utworzyć roli, odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: The new role %s was created successfully.
pl_PL: Nowa rola %s została pomyślnie utworzona.

en: %s role updated successfully.
pl_PL: %s rola została pomyślnie zaktualizowana.

en: Cannot delete default role. You <a href="%s">have to change it first</a>.
pl_PL: Nie można usunąć domyślnej roli. Musisz <a href="%s">zmienić ją najpierw</a>.

en: Deleting a system role is not allowed.
pl_PL: Usuwanie roli systemowej jest zabronione.

en: %1$d users moved to default role %2$s.
pl_PL: %1$d użytkowników przeniesiono do domyślnej roli %2$s.

en: The role %1$s was successfully deleted. %2$s
pl_PL: Rola %1$s została pomyślnie usunięta. %2$s

en: The selected %1$s roles were successfully deleted. %2$s
pl_PL: Wybrane %1$s role zostały pomyślnie usunięte. %2$s

en: The role could not be deleted.
pl_PL: Rola nie mogła zostać usunięta.

en: The role %1$s was successfully hidden.
pl_PL: Rola %1$s została pomyślnie ukryta.

en: The role %1$s was successfully unhidden.
pl_PL: Rola %1$s została pomyślnie odkryta.

en: Gutenberg editor
pl_PL: Edytor Gutenberg

en: Classic editor
pl_PL: Edytor klasyczny

en: Role Slug
pl_PL: Slug roli

en: The "slug" is the URL-friendly version of the role. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers and underscores.
pl_PL: "Slug" to wersja roli przyjazna URL-om. Zazwyczaj jest pisana małymi literami i zawiera tylko litery, cyfry i podkreślenia.

en: Block Login
pl_PL: Zablokuj logowanie

en: Block users in this role from logging into the site.
pl_PL: Zablokuj użytkowników w tej roli przed logowaniem się na stronie.

en: Block Dashboard Access
pl_PL: Zablokuj dostęp do dashboardu

en: Block users in this role from accessing admin area.
pl_PL: Zablokuj użytkowników w tej roli przed dostępem do obszaru admina.

en: Role Level
pl_PL: Poziom roli

en: Each user role has a level from 0 to 10. The Subscriber role defaults to the lowest level (0). The Administrator role defaults to level 10.
pl_PL: Każda rola użytkownika ma poziom od 0 do 10. Rola Subskrybenta domyślnie ma najniższy poziom (0). Rola Administratora domyślnie ma poziom 10.

en: Delete role
pl_PL: Usuń rolę

en: Deleting this role will completely remove it from database and is irrecoverable.
pl_PL: Usunięcie tej roli całkowicie ją usunie z bazy danych i jest nieodwracalne.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable Code Editor
pl_PL: Wyłącz edytor kodu

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Disable the "Code editor" option for the Gutenberg block editor.
pl_PL: Wyłącz opcję "edytor kodu" dla edytora bloków Gutenberg.

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Control Allowed Editors
pl_PL: Kontroluj dozwolonych edytorów

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select the allowed editor options for users in this role.
pl_PL: Wybierz dozwolone opcje edytora dla użytkowników w tej roli.

en: Disable WooCommerce admin restrictions
pl_PL: Wyłącz ograniczenia admina WooCommerce

en: By default, WooCommerce prevents most users from accessing the WordPress admin area. When enabled, this setting will remove those restrictions for this role. %1s Click here for more details. %2s
pl_PL: Domyślnie WooCommerce uniemożliwia większości użytkowników dostęp do obszaru admina WordPress. Po włączeniu ta opcja usunie te ograniczenia dla tej roli. %1s Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej szczegółów. %2s

en: Slug already exists
pl_PL: Slug już istnieje

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: Select allowed editor
pl_PL: Wybierz dozwolony edytor

note: Translators: "Editor" means post editor like Gutenberg
en: You must select at least one editor for the role when managing allowed editor.
pl_PL: Musisz wybrać przynajmniej jednego edytora dla roli podczas zarządzania dozwolonym edytorem.

en: Select %s
pl_PL: Wybierz %s

en: Read more on Role Level.
pl_PL: Przeczytaj więcej o poziomie roli.

en: Are you sure you want to delete this role?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę rolę?

en: %s role copied. Please click the "Create Role" button to create this new role.
pl_PL: %s rola skopiowana. Proszę kliknąć przycisk "Utwórz rolę", aby utworzyć tę nową rolę.

en: Edit Role: %s
pl_PL: Edytuj rolę: %s

en: Copy Role
pl_PL: Kopiuj rolę

en: Create New Role
pl_PL: Utwórz nową rolę

en: All Roles
pl_PL: Wszystkie role

en: These can be edited on the %1s Capabilities screen %2s
pl_PL: Te można edytować na ekranie %1s Zdolności %2s

en: Load More
pl_PL: Załaduj więcej

en: Load Less
pl_PL: Załaduj mniej

en: All %s | All %s
pl_PL[0]: Wszystkie %s
pl_PL[1]: Wszystkie %s

en: Mine %s | Mine %s
pl_PL[0]: Moje %s
pl_PL[1]: Moje %s

en: Has Users %s | Has Users %s
pl_PL[0]: Ma użytkowników %s
pl_PL[1]: Ma użytkowników %s

en: No Users %s | No Users %s
pl_PL[0]: Brak użytkowników %s
pl_PL[1]: Brak użytkowników %s

en: Editable %s | Editable %s
pl_PL[0]: Edytowalne %s
pl_PL[1]: Edytowalne %s

en: Uneditable %s | Uneditable %s
pl_PL[0]: Nieedytowalne %s
pl_PL[1]: Nieedytowalne %s

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: (non-editable role)
pl_PL: (rola nieedytowalna)

en: Unhide
pl_PL: Odkryj

en: Your Role
pl_PL: Twoja rola

en: Search Roles
pl_PL: Szukaj ról

en: Multiples roles on "Add New User" screen
pl_PL: Wiele ról na ekranie &quot>Dodaj nowego użytkownika"

en: This allows you to assign a new user to multiples roles.
pl_PL: To umożliwia przypisanie nowego użytkownika do wielu ról.

en: Multiples roles on "User Edit" screen
pl_PL: Wiele ról na ekranie "Edytuj użytkownika"

en: This allows you to assign an existing user to multiple roles.
pl_PL: To umożliwia przypisanie istniejącego użytkownika do wielu ról.

en: Set login redirect cookie
pl_PL: Ustaw cookie przekierowania logowania

en: Use cookie to determine pages users were viewing before login. This is useful when login redirect is not working correctly due to wp_get_referer() limitation.
pl_PL: Użyj cookie, aby określić strony, które użytkownicy przeglądali przed logowaniem. Jest to przydatne, gdy przekierowanie logowania nie działa poprawnie z powodu ograniczenia wp_get_referer().

en: Show private post types
pl_PL: Pokaż prywatne typy postów

en: This will show all post types on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
pl_PL: To pokaże wszystkie typy postów na ekranie "Możliwości", nawet te, które normalnie są ukryte w obszarze administracyjnym WordPressa.

en: Show private taxonomies
pl_PL: Pokaż prywatne taksonomie

en: This will show all taxonomies on the "Capabilities" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
pl_PL: To pokaże wszystkie taksonomie na ekranie "Możliwości", nawet te, które normalnie są ukryte w obszarze administracyjnym WordPressa.

en: Application password capabilities
pl_PL: Możliwości hasła aplikacji

en: Allow the Capabilities screen to deny selected capabilities for individual WordPress application passwords.
pl_PL: Zezwól ekranowi Możliwości na odrzucenie wybranych możliwości dla indywidualnych haseł aplikacji WordPress.

en: Show all post types on the "Editor Features" screen, even ones normally hidden in the WordPress admin area.
pl_PL: Pokaż wszystkie typy postów na ekranie "Funkcje edytora", nawet te, które normalnie są ukryte w obszarze administracyjnym WordPressa.

en: Enable Classic Editor tab
pl_PL: Włącz kartę klasycznego edytora

en: Always show the Classic Editor tab in "Editor Features" screen.
pl_PL: Zawsze pokazuj kartę klasycznego edytora na ekranie "Funkcje edytora".

en: Admin Bar modification
pl_PL: Modyfikacja paska administracyjnego

en: When testing, display a caption and return link in the Admin Bar.
pl_PL: Podczas testowania, wyświetl podpis i link powrotu w pasku administracyjnym.

en: Admin Bar search
pl_PL: Wyszukiwanie w pasku administracyjnym

en: Add option to search and user testing in the Admin Bar.
pl_PL: Dodaj opcję wyszukiwania i testowania użytkownika w pasku administracyjnym.

en: Front End footer notice
pl_PL: Powiadomienie w stopce front-endu

en: When testing, display a return link in the front end footer.
pl_PL: Podczas testowania, wyświetl link powrotu w stopce front-endu.

en: Exclude role from User Testing
pl_PL: Wyklucz rolę z testowania użytkowników

en: Select roles...
pl_PL: Wybierz role...

en: Exclude users in selected roles from User Testing.
pl_PL: Wyklucz użytkowników w wybranych rolach z testowania użytkowników.

en: Automatically refresh profile elements
pl_PL: Automatycznie odświeżaj elementy profilu

en: Always try to automatically find profile elements. This may cause temporary issues when updating user roles that do not have access to the WordPress admin area.
pl_PL: Zawsze próbuj automatycznie znaleźć elementy profilu. Może to powodować tymczasowe problemy podczas aktualizacji ról użytkowników, którzy nie mają dostępu do obszaru administracyjnego WordPress.

en: Capabilities Settings
pl_PL: Ustawienia uprawnień

en: Search user...
pl_PL: Szukaj użytkownika...

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: No results found.
pl_PL: Nie znaleziono wyników.

en: Permission denied.
pl_PL: Odmowa dostępu.

en: Test user
pl_PL: Użytkownik testowy

en: Test this user
pl_PL: Przetestuj tego użytkownika

en: Testing:
pl_PL: Testowanie:

en: %1$sReturn to Administrator view%2$s
pl_PL: %1$sPowrót do widoku administratora%2$s

en: Testing as user: %1$s. %2$sReturn to Administrator view%3$s
pl_PL: Testowanie jako użytkownik: %1$s. %2$sPowrót do widoku administratora%3$s

en: Unable to retrieve user data.
pl_PL: Nie można pobrać danych użytkownika.

en: Updating Settings...
pl_PL: Aktualizowanie ustawień...

en: Updating access...
pl_PL: Aktualizowanie dostępu...

en: Error updating access.
pl_PL: Błąd podczas aktualizacji dostępu.
